Apie Mus

Mūsų istorija

Viskas prasidėjo jau labai seniai ir pradžioje tai buvo tik svajonė suteikti gyvūnams greitą pagalbą ir orų gyvenimą – tokį, kokio jie ir nusipelnė. Sunkaus darbo dėka šiandien mes jau turime įkūrtą “Biržų veterinarijos kliniką” bei “Vizgis- gyvūnų namai” su jauna ir profesionalia komanda. Mūsų tikslas aiškus – norime, kad regione neliktų elgetaujančių ir neprižiūrimų gyvūnų surandant jiems naujus namus. Taip pat siekiame suteikti kokybišką gydymą ir priežiūrą gyvūnams, kurie jau turi mylinčius šeimininkus.

“Biržų veterinarijos klinika” siūlo Jūsų augintiniams platų veterinarinių paslaugų spektrą –  nuo kasdieninės gyvūno priežiūros iki intensyvios terapijos, nuo vidaus ligų prevencijos, profilaktikos ir gydymo iki chirurginių operacijų. Klinikoje taikome ne tik natūralų gydymą, bet ir chirurginį naudojant geriausią įrangą, atliekame reikiamus tyrimus. Esame viena iš nedaugelio klinikų, kuri turi ir augintinių stacionarą, tad po operacijos jūsų augintinis saugiai gali praleisti laiką pas mus, kol atsigaus ir galės keliauti į namus.

logo

“Biržų veterinarijos klinika” siūlo Jūsų augintiniams platų veterinarinių paslaugų spektrą –  nuo kasdieninės gyvūno priežiūros iki intensyvios terapijos.

KONTAKTAI

Astravo g. 26, 41190 Biržai, Lithuania

Tel. nr. 8 (607) 42 343
El. paštas: [email protected]